موقعیت ژئواکونومیک

مجتمع ستاره باران در میدان جهاد، شاهراه تجاری تبریز قرار گرفته است که با فرودگاه 8 کیلومتر، ایستگاه قطار 2 کیلومتر، ترمینال 5 کیلومتر، و با مراکز اقامتی شهر از جمله هتل بین المللی پارس 15 کیلومتر، هتل شهریار 10 کیلومتر و هتل کایا 13 کیلومتر فاصله دارد.

office-block

گستره و شمار واحدها

مجموعه ستاره باران دارای 5 طبقه تجاری بمساحت 14500 مترمربع، 8 طبقه اداری مشتمل بر 80 واحد بمساحت 8000 مترمربع، 2طبقه پارکینگ، شهربازی، فودکورت، پردیس سینمایی با چهار سالن سینما و آمفی تئاتر با ظرفیت 700 صندلی می باشد.

tools

امکانات فنی

این مجموعه مجهز به سیستم کنترل مرکزی ( BMS )، 6 دستگاه آسانسور، 12 دستگاه پله برقی، 2 طبقه پارکینگ، موتورخانه مرکزی با چیلرهای تراکمی و دستگاه های هواساز، سیستم اسپرینکلر و عایق های حرارتی و برودتی الاستومری و … می باشد.

چرا ستاره باران

خرید

مجتمع ستاره باران با گردهمایی برترین برندهای ایرانی و اروپایی در زمینه پوشاک، کیف و کفش، زیور آلات، لوازم خانگی و الکترونیکی، عطر و آرایشی و … در فضایی آرام و امن و به یادماندنی، مطابق با آخرین طراحی های روز دنیا، درصدد است تا برای مهمانها و بازدیدکنندگان محترم خریدی خاطره انگیز، با کیفیت و قیمتی درخور فراهم نماید..

تفریح

این مجموعه علاوه بر ایجاد فضایی به مساحت ۱۰۰۰ متر مربع به عنوان شهربازی برای کودکان دلبند، پس از گذشت یکسال از بهره برداری مجتمع برای اولین بار در شمال غرب کشور اقدام به تأسیس پردیس سینمایی ستاره باران نموده است تا همه روزه میزبان خانواده های محترم از تمام اقشار و سنین در برنامه های متنوع سینمایی، تئاتر، کنسرت، جشنواره و … باشد.

آسایش

امکان تأمین نیازهای روزانه با خریدی آسان از هایپر مارکت، اعتماد و اطمینان از خرید از فروشگاه های معتبر، مهیا بودن فضای تفریحی امن، شاد و سالم برای تمام سنین و در آخر امکان صرف غذایی لذیذ و استراحت بعد از تفریح و گردش در محیطی زیبا و آرامبخش، همگی از جمله خدماتی است تا ما را به هدف نهایی که آسایش و رفاه مهمانها و همشهریان محترم است برساند. باشد که سهم ما از این مجموعه، ایجاد خاطره ی خوش برای عزیزان

فعالیت های اجتماعی ستاره باران

ایستگاه سلامت روز ایدز

از زمان نخستین مورد شناسایی شده بیماری در ایران بیش از 30 سال می گذرد. هر ساله برگزاری روز جهانی ایدز و اجرای برنامه های مختلف توسط برخی از دستگاه های متولی و مرتبط با هدف آگاه کردن مردم از راهکارهای جلوگیری ابتلا به این بیماری و جلوگیری از شیوع سریع تر آن انجام گرفته است؛ در همین راستا مجتمع ستاره باران با همکاری دانشگاه علوم پزشکی تبریز در قالب تست رایگان ایدز و آگاهی بخشی به مردم 14 آذر ماه سال 96 ایستگاه سلامت یک روزه را برگزار کرد.

دیوار آرزو ها

« فردای بدون فقر، فردای بهتری است» اجرای دیوار آرزوها  در پاییز 96 در مجتمع ستاره باران با همکاری بنیاد خیریه ی دست های مهربان در راستای تکمیل فرم های حامی برای کودکان بدسرپرست و بی سرپرست و همچنین خرید عروسک های دست ساز با همت عالی در جهت حمایت از این کودکان که برای تامین معاش خود آستین بالا زده اند…

نمایشگاه های نقاشی

همانگونه که می دانیم هنر همواره نیازمند حمایت است برای دیده شدن و این برای تمامی عرصه های هنر صادق است. در زمینه عکاسی و نقاشی گالری های صاحب اعتبار عمدتا به این سادگی ها دیوارهایشان را به یک هنرمند جوان واگذار نمی کنند. اما در این راستا مجتمع ستاره باران با هدف حمایت از هنرمندان جوان مکانی را برای برگزاری این نمایشگاه ها به صورت رایگان دراختیار هنرمندان قرارداده است. این اتفاق بیشتر از یک سال است که در مجتمع ستاره باران اجرا می شود و با استقبال فراوان مردم و هنرمندان رو به رو شده است.

تئاتر خیابانی

تئاتر خیابانی گونه ای از هنرهای نمایشی است که از بطن اقشار مختلف اجتماع برخواسته و با توجه به انگیزه های بروز و ظهور آن همواره کارکردهای مختلفی از جمله اصلاح رفتارهای اجتماعی داشته است. زمستان 96 مجتمع ستاره باران با همکاری کاروان نمایش های خیابانی در بخش مرور پنجمین جشنواره ی بین المللی نمایش های خیابانی و فضای باز تبریزیم! با مضمون حقوق شهروندی نمایشهای متعددی را در طبقات مختلف این مجتمع برگزار کرد.